10GBASE-SR,850nm 300m XFP primopredajnik DDM funkcije,dvostruka LC ukršteni konektori,optičke modul, skladu sa firmom huawei opremu

10GBASE-SR,850nm 300m XFP primopredajnik DDM funkcije,dvostruka LC ukršteni konektori,optičke modul, skladu sa firmom huawei opremu

KM 97.00
-5 %
KM 102.30

Pristupačnost


10 GBASE-SR,850nm 300m XFP primopredajnik Skladu sa firmom huawei sustav
Još 5% popusta za 10+ komade
Proizvod Karakteristike
* Podršku IEEE 802.3 ae 10 GBASE-G-u 10.3125 Gbit/s.
* Podršku IEEE 802.3 ae 10 GBASE-SW u 9.953 Gbit/s.
* Skladu sa SFP MSA i SFF-8472 sa dupleks LC spremište
* U skladu sa Ro HS
* Vertikalno Šupljinu Površinu Emituje Laser na 850nm(VCSEL)
* Prosječna Izlazne Snage : -3.5~5.3 d Bm
* Prijemnik Osjetljivost : -13d Bm
* Prijenos udaljenost do 300 miliona sa OM3 MMF; 82m sa OM2 MMF; 33 miliona sa OM1 MMF
* Nizak potrošnja energije je 1,5 M(tip.)
* Izgradio-u Digitalni Dijagnostički Funkcije
Prijave
* 10 GBASE-G - /SW 10 G Ethernet
* 1200-Mx-ZAR-ja 10 G Vlakna Kanalu
* Druge optički veze
Naša Fabrika
Uvjerenja
PAKIRANJE
Za transceivers,imamo bijelu kutiju za sigle proizvoda i antistaic kutiju za 10~20pcs
Maltene molim vas da pročitate pažljivo
DOSTAVA
1. Mi smo brod roba svih zemalja širom svijeta.
1.1 Mi pružamo slobodna isporuka sa Epacket u Sjedinjenim Državama,paketi bi trebalo biti manje od 2000gram,isporuka vrijeme je za 7-20days.ako vrijednost paket je više od Neće biti optužen poreza.
1.2 U Kini Post Registrovana Zrak Mail je i slobodna isporuka,paketi bi trebalo biti manje od 2000gram, Ovo isporuka način mogu dovesti do glavne zemlje na svijetu,obično isporuku vrijeme je 16~35days,osim za Braizil,to će biti 60~90days.
1.3 međunarodna Izrazi, kao što DHL, HITNA pomoć, Fed Ex, UPS,TNT su slobodni na vaš zahtev,troškovi će biti na kupce račun.Mi ćemo pokušati da nađemo najbolje isporuka putu prema drugoj lokaciji da spasi teretni. Troškove transporta se računaju i odredi paket je težine i veličina.
2. Sve dužnosti i porezi su odgovornost kupca.
3. Da bi se stvari glatko, molim potvrdi tvoju odredište adresu i broj nakon što si napraviti uplatu. Hvala!
4. Ako imaš isporuka zahtjev, molim vas da kontaktirate nas, a mi bi biti srećan da ti udovoljim.
5. Za Braizil mušterije,molim te uključuje PDV-a broj u red informacije,Naređenja možda kasniti ako mi nemamo svoju PDV-a broj.
5. Većina Kupca Kontaktirajte nas Prije nego što Nadmetanje!
GARANTUJEM
Obećavamo sve reklamiraju optički transceivers su potpuno nove sa novim komponente i dijelove i apsolutno je nikad ne koristim stara i renoviran materijala. Sve optički transceivers prošli funkcionalan test i starenja test. Mi pružamo 3 godine garancija za sve optički transceivers od datum isporuke.
Vrati & Povrat
Ako niste zadovoljni sa proizvod(s) ste kupili smo će povrat novca kada stvari poslati nazad.Dat ćemo povrat novca ako stvari su se vratili u njihovo prvobitno stanje.
Šta SMO OPSKRBU
Imamo zaliha sve vrste kompatibilni optički primopredajnik modula, uključujući SFP, GBIC, SFP+, XENPAK, X2 , XFP, što su bidi,CWDM,DWDM i druge poseban primopredajnik modula. Naše proizvode se u skladu sa Cisco, Ciena, H3 C, KONJA, Ekstremno, Ljevaonice, Avaya, D-veza, Alcatel, Riverstone, Enterasys, Netgear, Nortel, Glogovog, Ruijie, Zyxel, firmom huawei,itd.


Glavne karakteristike

:
XFP-10G-SR-H. W.
Kompatibilni:
Firmu huawei
:
Opmedia

Izbor kupca

KONJA Kompatibilni 1000BASE-SX,1.25 G SFP primopredajnik,850nm 550 miliona, optičke modul,LC veza,MMF,DDM,zelenilu i treba mu još-SX-MM,10pcs/mnogo
  • Newbie

KONJA Kompatibilni 1000BASE-SX,1.25 G SFP primopredajnik,850nm 550 miliona, optičke modul,LC veza,MMF,DDM,zelenilu i treba mu još-SX-MM,10pcs/mnogo

223.28 KM 212.00

1.25 Gb / s 850nm 550 MILIONA Multi Mode SFP Primopredajnik sa Dupleks LC Veza I DDM Funkcije,u skladu sa KONJA opremiProizvod KarakteristikePodacistopa 1.25 Gbps / 1.063 Gbps operacija850nm VCSEL laser i PIN sliku detektor za 550 miliona prijenosHotpluggable SFP otisak dupleks LC veza InterfejsKlasi 1 FDA i IEC608251 Laser Sigurnost SkladuSkladu sa SFP MSASkladu sa SFF8472+Za 3,3 V jedan napajanjeProsječno Izlazne Snage : 9.5~ 3d BmPrijemnik Osjetljivost : 17d BmPrijaveVlakna Kanal VezeGb / S Ethernet VezeBrzo Ethernet VezeDrugi Optički Veze Smo guarante je SFP transceivers su 100% Kompatibilni i Funkcionalan u svom nameravao opremu...

YJ-320C -50~+26dBm Ručnim Mini Optički Moć Metar
  • Newbie

YJ-320C -50~+26dBm Ručnim Mini Optički Moć Metar

KM 46.48

Opis : YJ320 ručnim optički moć metar je mali i lako koristi za testiranje instrument za optičke mreže, koje mogu biti korištene za apsolutnu optički moć mere kao i za rođaka gubitak mere u optičkog vlakna...

Slobodna isporuka Multi-par 110 stil uticaj alat Udarac Dole 5-par za mjesto 110 povezuje blokova prekinuti i rez UTP kabl
  • Newbie

Slobodna isporuka Multi-par 110 stil uticaj alat Udarac Dole 5-par za mjesto 110 povezuje blokova prekinuti i rez UTP kabl

KM 152.47

Slobodna isporuka D315 DR Ubacite alat za 110 Vrste 5 para Mreže alat Mreže Plier PlaćanjeMi radimo samo prihvatiti Alipay isplatu.Dostava* Sva naređenja će biti otpušteni u 1 posao dana od dana isplate.* Molim te, pobrini se da adresu na vaš novac je struja.* Molim vas, dozvolite dovoljno vremena za isporuku i kontaktirajte nas ako ne dobiju tvoj paket u roku od 10 radnih dana.Mi nisi odgovoran za bilo običaj dužnost, ili uvoz poreza.Ostavit ćemo POZITIVAN FEEDBACK nakon primanja isplatu...

3m (10ft) Del Umrežavanje 470-13411 Kompatibilni 40G QSFP+ da 4x10G SFP+ Pasivno Direktno Zakačiti Bakra Novajliju Kabl
  • Newbie

3m (10ft) Del Umrežavanje 470-13411 Kompatibilni 40G QSFP+ da 4x10G SFP+ Pasivno Direktno Zakačiti Bakra Novajliju Kabl

KM 127.50

Dell Umrežavanje Kompatibilni 47013411 40 G QSFP+ DAC Novajliju Kablovsku (3 metra, pasivno, QSFP+ 4 SFP+, 30 AWG) Proizvod Detalje Del Pravi 47013411 Prodavac Ime LODFIBER Veza Tip QSFP+ 4 SFP+ Max Podatke Stopa 40 Gbps Kablovsku Tip Pasivno Bakra Kabel AWG 30 AWG Kablovsku Dužinu 3m(9.84 ft) Jaknu Materijal PVC(OFNR) Temperatura 0 do 70°C (32 da 158°F) HTSUsklađeni Kod 8544700000 Kvalitet Sertifikat Kvalitet i standardi su temelj LODFIBER...

4 kanal ABS kutiju dwdm modul jedan vlakna 4channel DWDM mux demux multiplexer 1m vlakna dužinu sa MR LC FC konektor
  • Newbie

4 kanal ABS kutiju dwdm modul jedan vlakna 4channel DWDM mux demux multiplexer 1m vlakna dužinu sa MR LC FC konektor

KM 183.00

4channel D WDM modul jedan vlakna​OpisDWDM multikanal multiplexer / demultiplexer (Mux / De Mux ) modula su dostupne na ITU kanal raspored 100 GHz Oni pokazuju početni gubitak, temperatura neosjećajnosti zbog i pouzdan nastup u bilo koji sistem na zahtjev.Popravio Mux / De Mux modula ponudu niskobudžetni nivo upravljanja rješenja koje su pogodne za duge staze, metro, i pristup prijavu.KarakteristikePočetni Gubitak UbodnaSrednjoj IzolacijiNizak PDLCompact DizajnPrijaveDWDM SustavPON MrežaCATV VezeOptičkog pojačaloTalasnu dužinu usmjeravanjeSpecifikacijeStavkaJediniceParametreKanal RazmakGHz100 GHZTalasnu Dužinu DometC bend ITU kanalaKanal CentaranmITUKanalach4816Passbandwidthnm≥ + / 0.13Passband Talasd B≤ 0.5Kanal Ubodna Gubitakd B≤1.5≤2.5≤4.8Kanal IZRAZIT Ubodna Gubitakd B≤1.8≤2.8≤5.0Izolacija (pored kanala)d B≥30Izolacija (nonpored kanala)d B≥ 40Izazvalo Nepotrebne Podjele Zavisi Od Gubitkad B≤ Za 0,2Izazvalo Nepotrebne Podjele Mode Disperzijeps≤ Za 0,2Directivityd B≥ 50Gubitcid B≥ 45Optička Moć Rukovanjem W≤ 500Operativni Temperatura Domet0 C5 da 70Skladište Temperatura Domet0 C40 da +85Vlakna TipNASMF28e+Sve specifikacije koje se baziraju na uređaje sa konektor.Naručio informacije ( DWDM204C20110 )ProizvodaFrekvencijuKanalMoudule TipVlaknaTipVlakna DužinuKonektorDWDM50=50 G10=100 G20=200 G4=4 kanalu8=8 kanalu16=16 kanaluM=MUXD=DEMUXO=MUX&DEMUX1=Golim vlakna2=900um3=3.0 mm1=1 milion2=2m0=Niko1=FC / VOZILOM2=FC / PC3=SC / VOZILOM4=SC / PC5=LCKada slike i opisa ne odgovaraju,opis, i naslov su ispravneSlika je samo za preporuku...

Vruće prodaje!10G 1550nm 80km XFP primopredajnik,10G ZR XFP sa DDM funkcije,dvostruka LC veza modul za Oštrica,SLOBODNA ISPORUKA!
  • Newbie

Vruće prodaje!10G 1550nm 80km XFP primopredajnik,10G ZR XFP sa DDM funkcije,dvostruka LC veza modul za Oštrica,SLOBODNA ISPORUKA!

653.61 KM 621.00

10 G 1550nm 80km XFP primopredajnik, DDM funcion,dvostruka LC veza,u skladu sa Oštricom 10 GBASEZRProizvod Karakteristike10 GBASEZR XFP 1550nm 80km optički primopredajnikVisokog Kvaliteta sa ISO9001, TUV, CE, FCC, UL i Ro HS potvrdeProsječno Izlazne Snage : 0~4d BmPrijemnik Osjetljivost : 24d BmPodržava 9.95 $ koje Gb / s da 11.1 Gb / s malo stopeHotpluggable XFP otisakLink dužinu da 80kmUncooled 1550nm EML laserDupleks LC konektorIzgradiou digitalni dijagnostički funkcijeSlučaj Operativni Temperatura : Standard : 0°C do 70°CŽalbu XFP MSAPrijaveOC192 / STM 6410 GBASEZR / ZW 10 G Ethernet1200SMILJA 10 G Vlakna KanaluP1 L12 D2ITUTG...

KONJA Kompatibilni 1000base-zx,1.25 G 1550nm 120 km SFP primopredajnik, optičke modul sa DDM i LC konektor
  • Newbie

KONJA Kompatibilni 1000base-zx,1.25 G 1550nm 120 km SFP primopredajnik, optičke modul sa DDM i LC konektor

155.93 KM 148.00

1.25 Gb / s 1550nm 120 KM Jedan Način SFP Primopredajnik sa Dupleks LC Veza I DDM Funkcije,u Skladu sa KONJA sytem.Proizvod KarakteristikePodacistopa 1.25 Gbps / 1.063 Gbps operacija1550nm DFB laser i APD sliku detektor za 120 km prijenosHotpluggable SFP otisak dupleks LC veza Interfejs120 km sa 9 / 125 µm SMFKlasi 1 FDA i IEC608251 Laser Sigurnost SkladuSkladu sa SFP MSASkladu sa SFF8472+Za 3,3 V jedan napajanjeProsječno Izlazne Snage : 9.5~ 3d BmPrijemnik Osjetljivost : 17d BmPrijaveGb / S EthernetVlakna KanaluUključi Prekidač interfejsZamijenio backplane prijaveRuter / Server interfejsDrugi optički prijenos sistemiNaša FabrikaUvjerenjaPAKIRANJEZa transceivers,imamo bijelu kutiju za sigle proizvoda i antistaic kutiju za 10~20pcsMaltene molim vas da pročitate pažljivoDOSTAVA1...

Dell PowerConnect 330-2405 Kompatibilni 10GBASE-G-SFP+ 850nm 300m DOM Primopredajnik
  • Newbie

Dell PowerConnect 330-2405 Kompatibilni 10GBASE-G-SFP+ 850nm 300m DOM Primopredajnik

KM 27.00

Dell Power Connect 3302405 Kompatibilni 10 GBASEGSFP+ Primopredajnik (MMF, 850nm, 300 miliona, LC, DOME) Proizvod Detalje Del Pravi 3302405 Prodavac Ime LODFIBER Oblik Tip SFP+ Max Podatke Stopa 10.3125 Gbps talasnu dužinu 850nm Max Kablovsku Udaljenost* 300m preko OM3 MMF Interfejs LC dupleks Optički Komponente VCSEL 850nm Kablovsku Tip MMF DOM Podršku Da TX Moć 7.3~1d Bm Prijemnik Osjetljivost Komercijalne Temperatura Domet 0 do 70°C (32 da 158°F) HTSUsklađeni Kod 8517706000 Kvalitet Sertifikat Kvalitet i standardi su temelj LODFIBER...

Za Cisco Novi SFP-10G-G-SFP 10G SR 300M Primopredajnik modul,
  • Newbie

Za Cisco Novi SFP-10G-G-SFP 10G SR 300M Primopredajnik modul,

KM 52.50

Novi SFP10 GGCisco Kompatibilni SFP 10 G SR 300 M Primopredajnik modulProizvod Uslov : NOVAProizvod Mogućnosti : •.10 Gb / s serijskim optički interfejs skladu da 802.3 ae 10 GBASESR•.850nm VCSEL odašiljač, PIN fotodetektor•.Dupleks LC konektor•.Metala ložu, za donji EMI•.Električni interfejs skladu da SFF8431 specifikacije za 10 gb / s "SFP+"•.2žicu interfejs za upravljanje specifikacije u skladu sa SFF 8472•.Jedan za 3,3 V napajanje•.Operativni temperatura udaljenost : 5°C do 70°CAplikacije.10 GBASEG / SW 10 G EthernetGarancija : Obećavamo sve reklamiraju optički transceivers su potpuno nove sa novim komponente i dijelove i apsolutno je nikad ne koristim stara i renoviran materijala...

Slobodna Isporuka SM SX PVC 3mm 10 Metara SC/BRODU Optički Kabl SC/BRODU-SC/BRODU Optičke Patch Vrpcu
  • Newbie

Slobodna Isporuka SM SX PVC 3mm 10 Metara SC/BRODU Optički Kabl SC/BRODU-SC/BRODU Optičke Patch Vrpcu

KM 19.35

Osobine : Nizak ubacim i nazad odraz gubitakDobro exchangeabilityDobro izdržljivostVisoka temperatura stabilnostiPrijave : CATV; Aktivni uređaj prekid; Telekomunikacija mreža; Policija; Lokalnih Mreže, obrada Podataka mreža, Test opremu; Premisa instalaciju; Podrucju Mreža;Specifikacija : Sadržaj Jedan način Multimode PC UPC VOZILOM 62.5 / 125 50 / 125 50 / 125 10 G Ubodna Gubitak Vratiti Gubitak ≥45d B ≥50d B ≥60d B ≥35d B Izdržljivost Operativni Temperatura 40 da +75 40 da +75 Ferrule Rupu Veličine 125.0+1 / 0um, Conentricity : ≤1um 125um,Conectricity : 1≤3um 125.3+1 / 0um, Conentricity : ≤1um 127um,Conectricity : 1≤3um 125.5+1 / 0um, Conentricity : ≤1um 128um,Conectricity : 1≤3um 126.0+1 / 0um, Conentricity : ≤1umSC / BRODUSC / BRODUSM3.0 mm10 miliona optičke Patch Vrpcu...

KELUSHI CATV 10mw Aluminija Optičke Vizuelni Krivica Lokator Crveni Laser Kablovsku Tester Testiranje Alat sa 2,5 mm LC/SC/ST/FC Adapter
  • Newbie

KELUSHI CATV 10mw Aluminija Optičke Vizuelni Krivica Lokator Crveni Laser Kablovsku Tester Testiranje Alat sa 2,5 mm LC/SC/ST/FC Adapter

KM 21.75

10m W 10km Optičke Aluminija Vizuelni Krivica Lokator,Vidljiva Test Crvenu Olovku Laser Kablovsku Tester M / VFL+ 2.5 mm LC / SC / ST / FC Mogućnosti : MQW LD optički izvor Operativni modu : CW i ODSJAJ FC, UO ST,LC General interfejs Dugo inspekciju udaljenost Polako izlazna snaga Čvrste i trajna oklop Olovka obrazac dizajn, zgodno za upotrebu i nosiFunkciju : Pronaći vlakna propast, kao što je prelom i savija Neuspjeh uvid u OTDR slijep zoni Vlakana priznanje od glave lice na kraju suočiti Mehaničkog tranzicije trenutku optimizacijomPrijavu : Telekom, CATV projekt POLICAJCI izgradnju i održavanje Optički komponentu proizvodnja i istraživanja Drugi vlakna projektTehnički Parametar : Talasna dužina : 650+ / 10nm Vlakana modu : 2.5 mm Univerzalni Izlazna snaga : 10m W Inspekciju udaljenost : 510 KM Električni izvor : Dva 1.5 V Baterije (NE uključuju) Radnog vremena za baterije : Više od 15 sati Operativni Temperatura : 10 +60 diploma C Skladište Temperatura : 20 +70 diploma C Materijal oklop Učeniklegure Dimenziju : Promjeru 27*168mm Težinu : O 160gFCLC vlakna adapterUbodna gubitak : 0.20 d BParenja izdržljivost : 500Posudu zadržavanje sila : 1~2.5 NBaci test : kap visine 1m,5 kapiOperacija temperatura : 25°c u +70°cPaket su : 1x 10m W vizuelni krivica lokator1x FCLC Vlakna adapter1 X Uzica1 X Vizuelni Krivica Lokator vrećuO plaćanju1...

Vruće prodaje!10G 1550nm 40 km XFP optički modul,optičke primopredajnik,za oštrica
  • Newbie

Vruće prodaje!10G 1550nm 40 km XFP optički modul,optičke primopredajnik,za oštrica

360.44 KM 342.00

10 G 1550nm 40 km XFP optički primopredajnik s dvostrukim LC ukršteni konektori i DDM funkcijeOpmedia Model Ne OPMX159640 DPROIZVOD KARAKTERISTIKEHotpluggable XFP otisakPodržava 9.95 $ koje Gb / s da 11.3 Gb / s malo stopePodržava Lineside i XFI loopbackRo HS6 Skladu (tragbesplatan)Moć disipacijuSlučaj temperatura udaljenost : 0°C do 70°CMaksimalna veza dužini od 40 kmHlađenje 1550nm EML i spustiti slušalicuPuna Kuca LC konektorBez obzira Sat potrebnoIzgradiou digitalni dijagnostički funkcijeStandard kauciju oslobodi mehanizamPRIJAVE10 GBASEOVAJ / EW 10 G Ethernet40 KM 10 G Vlakna KanaluSONET OC192 &SDH STM 64Naša FabrikaUvjerenjaPakujemZa transceivers,imamo bijelu kutiju za sigle proizvoda i antistaic kutiju za 10~20pcsMaltene molim vas da pročitate pažljivoDOSTAVA1...

Slobodna Isporuka SM SX PVC 3mm 30 Metara ST/UPC Optički Kabl ST/UPC-ST/UPC Optičke Patch Vrpcu
  • Newbie

Slobodna Isporuka SM SX PVC 3mm 30 Metara ST/UPC Optički Kabl ST/UPC-ST/UPC Optičke Patch Vrpcu

KM 30.00

Osobine : Nizak ubacim i nazad odraz gubitakDobro exchangeabilityDobro izdržljivostVisoka temperatura stabilnostStandardna Telcordia GR326COREAplikacije.CATVAktivni uređaj prekid;Telekomunikacija mrežaMetroLokalnih MrežaObradu podataka mrežaTest opremuPremisa instalacijuPodrucju MrežaSpecifikacija : Sadržaj Jedan način Multimode PC UPC VOZILOM 62.5 / 125 50 / 125 50 / 125 10 G Ubodna Gubitak Vratiti Gubitak ≥45d B ≥50d B ≥60d B ≥35d B Izdržljivost Operativni Temperatura 40 da +75 40 da +75 Ferrule Rupu Veličine 125.0+1 / 0um, Conentricity : ≤1um 125um,Conectricity : 1≤3um 125.3+1 / 0um, Conentricity : ≤1um 127um,Conectricity : 1≤3um 125.5+1 / 0um, Conentricity : ≤1um 128um,Conectricity : 1≤3um 126.0+1 / 0um, Conentricity : ≤1um1...

Za Cisco, SFP-H10GB-CU7M, SFP+ DAC, twinax dine kejbl, 7meters
  • Newbie

Za Cisco, SFP-H10GB-CU7M, SFP+ DAC, twinax dine kejbl, 7meters

KM 150.00

Opis : Za Cisco 10 GBASEPI Aktivni Twinax SFP+ kablovsku skupština,7meters Zapovijed broj Proizvod Opis Do Stopa(bps) AWG SFPH10 GBCU7 M 7 MILIONA SFP+10 G DAC 7 Meters 10 G 24 Onveza je SFP+ Twinax Kablovsku Skupština je 10 Gb E rješenje koja povezuje 10 Gb / s domaćin sisteme u mnogo manju cijenu od optički transceivers...

GW651 Optičke Test i Inspekciju Alat
  • Newbie

GW651 Optičke Test i Inspekciju Alat

KM 720.00

počnikrajOpis : GW651 Optičke Testiranje & Čišćenje Alat uključuje sve neophodne proste alate za optičke testiranje i čišćenje Ovaj alat je koristi za vlakna za mršavljenje su testiranja, vizuelni krivica lociranje, veza inspekciju i čišćenje i sl.Sadržaj : Ne.Ime1Nosi Slučaj 370×265×138mm21.25 mm Jedan klik Optičke Veza Čistiji32.5 mm Jedan klik Optičke Veza Čistiji4Trirupu Optičke Striptizeta, 1.6~3mm jaknu, 600~900um tampon i 250um prevlaka5Crni Marker645162 Tampon Cijev Striptizeta7Kevlar Makaze8VLS810 Vizuelni Laser Izvor, sa 2,5 mm adapter, 10m W9400 X Optičke Inspekciju Mikroskop sa 1.25 mm i 2,5 mm adapterima10Optičke Kasetu Čistiji11FHS2 D02 Optički Laser Izvor, 1310 / 1550nm, 5d Bm mozda, hvaia! javit 3d B, sa MR i FC adapterima12FHP2 A04 Optički Moć Metar, 70~+10d Bm, sa MR i FC adapterima

D-C151 optičkog vlakna sečenje, bila kliješta makaze nož originalni liniji
  • Newbie

D-C151 optičkog vlakna sečenje, bila kliješta makaze nož originalni liniji

KM 41.28

DC151 optičkim vlaknima, bila redu podijeliti liniju alat kliješta makaze nož originalni liniji PlaćanjeMi radimo samo prihvatiti Alipay isplatu.Dostava* Sva naređenja će biti otpušteni u 1 posao dana od dana isplate.* Molim te, pobrini se da adresu na vaš novac je struja.* Molim vas, dozvolite dovoljno vremena za isporuku i kontaktirajte nas ako ne dobiju tvoj paket u roku od 10 radnih dana.Mi nisi odgovoran za bilo običaj dužnost, ili uvoz poreza.Ostavit ćemo POZITIVAN FEEDBACK nakon primanja isplatu...

HTB-1100S 10/100Mbps Optičke Medija Pretvarač Jedan Način Dupleks Vlakna SC luku Pretvarač 25 KM sa Unutrašnje Napajanje
  • Newbie

HTB-1100S 10/100Mbps Optičke Medija Pretvarač Jedan Način Dupleks Vlakna SC luku Pretvarač 25 KM sa Unutrašnje Napajanje

KM 17.18

HTB1100 S 10 / 100 Mbps Optičke Medija Pretvarač Jedan Način Dupleks Vlakna SC luku Pretvarač 25 KM sa Unutrašnje NapajanjeDobrodošli u našu radnjuNaša Meta : Visokog Kvaliteta , Najbolji Službe ,Brzo ReagiratiDobrodošli u Kini tržište,možeš direktno kupi robu iz Kine.Drago mi je što te zanima naša stvari,mi smo profesionalni dobavljač u Kini, nadam se da možemo imati dobar posao ovdje.Radnju obavijest : Kada ti naredim stvari,možeš izabrati bilo predmete iz moje radnje zajedno.Vrhunski kvalitet ; Takmičarski cijena ; Brzo isporuka;Pad isporuka dostupan;Najbolji i Blagovremeno Usluge;100% Zadovoljstvo ;Veliki popust za veliki red.Opis Proizvoda : HTB 1100 S je 10 / 100 M prilagodljiva brzo Ethernet optički primopredajnik...

Slobodna Isporuka LC-LC optičke Patch vrpcu,Dupleks,MM,OM2 40meters,2mm vlakna patch vrpcu Multi-mode vlakna
  • Newbie

Slobodna Isporuka LC-LC optičke Patch vrpcu,Dupleks,MM,OM2 40meters,2mm vlakna patch vrpcu Multi-mode vlakna

KM 44.25

Prijave : CATV; Aktivni uređaj prekid; Telekomunikacija mreža; Policija; Lokalnih Mreže, obrada Podataka mreža, Test opremu; Premisa instalaciju; Podrucju Mreža;Specifikacija : Sadržaj Jedan način Multimode PC UPC VOZILOM 62.5 / 125 50 / 125 50 / 125 10 G Ubodna Gubitak Vratiti Gubitak ≥45d B ≥50d B ≥60d B ≥35d B Izdržljivost Operativni Temperatura 40 da +75 40 da +75 Ferrule Rupu Veličine 125.0+1 / 0um, Conentricity : ≤1um 125um,Conectricity : 1≤3um 125.3+1 / 0um, Conentricity : ≤1um 127um,Conectricity : 1≤3um 125.5+1 / 0um, Conentricity : ≤1um 128um,Conectricity : 1≤3um 126.0+1 / 0um, Conentricity : ≤1umLC / UPCLC / UPC50 / 125umMMDupleks2.0 mm40 miliona optičke Patch Vrpcu.Ukršteni konektori : LC da LCJezgro : Multi ModeDostava1...

Slobodna Isporuka Dvojno Prozor 1310/1550nm 20/80 Odnos ABS Kutiju Tip 1x2 FBT Coupler je 1*2 FBT Optičke Razdjelnik
  • Newbie

Slobodna Isporuka Dvojno Prozor 1310/1550nm 20/80 Odnos ABS Kutiju Tip 1x2 FBT Coupler je 1*2 FBT Optičke Razdjelnik

KM 15.75

Slobodna Isporuka Dvojno Prozor 1310 / 1550nm 20 / 80 Odnos ABS Kutiju Tip 1x2 FBT Coupler je 1*2 FBT Optičke RazdjelnikKarakteristikeNizak Viška Gubitak Raznim Spoj Odnos Compact VeličinePrijaveHladnokrvni Telekomunikacija CATV Sistema & Fiberoptic Senzori Lokalnih MrežePredstava SpecifikacijeParametar Jedinica Vrijednost Tip DualProzor Coupler(DWC) TriProzor Coupler(TWC) Razreda PP U Operativni talasnu dužinu nm 1310 i 1550 1310,1490 i 1550 Operativni signalu nm 1310 / 1550 mozda, hvaia! javit 40 1310 / 1550 mozda, hvaia! javit 40 i 1490 mozda, hvaia! javit 10 Ubodna gubitak 50 / 50 d B ≤od 3,6 ≤3.8 ≤od 3,6 ≤3.8 izazvalo nepotrebne podjele zavisi od Gubitka d B ≤je 0,15 ≤za 0,2 ≤je 0,15 ≤za 0,2 Temperatura zavisi od Gubitka d B ≤za 0,2 Directivity d B ≥55 Vratiti Gubitak d B ≥55 Operativni Temperatura °C 40~+85 Skladište Temperatura °C 40~+85PLAĆANJE1...

2m (7ft) Arista Mreža TAKSI-Q-S-2M Kompatibilni 40G QSFP+ da 4x10G SFP+ Pasivno Direktno Zakačiti Bakra Novajliju Kabl
  • Newbie

2m (7ft) Arista Mreža TAKSI-Q-S-2M Kompatibilni 40G QSFP+ da 4x10G SFP+ Pasivno Direktno Zakačiti Bakra Novajliju Kabl

KM 112.50

Arista Mreža TAKSIQS2 M Kompatibilni 40 G QSFP+ DAC Novajliju Kablovsku (2 metra, pasivno, QSFP+ 4 SFP+, 30 AWG)Proizvod Detalje Arista Mreža TAKSIQS2 M Prodavac Ime LODFIBER Veza Tip QSFP+ 4 SFP+ Max Podatke Stopa 40 Gbps Kablovsku Tip Pasivno Bakra Kabel AWG 30 AWG Kablovsku Dužinu 2m(6.56 ft) Jaknu Materijal PVC(OFNR) Temperatura 0 do 70°C (32 da 1470AAWN58°F) Kvalitet Sertifikat Kvalitet i standardi su temelj LODFIBER...