GUYANG HN300A za 5,6 cm zaslonu Optički Put Domena Reflectometer 120 km OTDR 1310/1550nm 32/30DB sa VFL

GUYANG HN300A za 5,6 cm zaslonu Optički Put Domena Reflectometer 120 km OTDR 1310/1550nm 32/30DB sa VFL

KM 1026.00
-10 %
KM 1140.00

Pristupačnost


Karakteristika
Za 5,6 Cm otvorenom-pojačani zaslonu, je 7,4 V/4.4 Ah Litijum baterija
Događaj Mrtva zona kao niže čak 1,5 metar
Kombinaciji multi-dynamic domet i talasnim dužinama
Mamicu mjerenje mode, podršku Dira LCD i pritiskanje tipke
Upozorenje funkcije mogao spriječiti OTDR modul sa oštećen do optičkog signal u vlakana.
Realnovremenski površine funkcije, zgodno da prate uplitanju proces
Integrisane 10mw Vizuelni Krivica Lokator
Podrške engleska/ Kineski ulazni, usvaja prijateljski ulaz interfejs, totalno simuliraju kompjuterom doprinos
Integrisane sa 8 GB unutrašnje pamćenja, više nego 80,000 grupe krivinu skladište
Specifikacije
Puls Širina
(SM 1310/1550 NM)5ns 10ns 20ns 50ns 100ns 500ns 1µs 2µs 5µs
10µs :
(MM 850/1300 NM) 5ns, seti 10ns, seti 20ns, seti 50ns, seti 100ns, seti 500ns, seti 1us
Udaljenost Domet
(SM 1310/1550 NM) Mrtva zona test, 1.3 km, 2,5 km, 5.0 km, 10 km, 20, 40 km, 80km, 120 km,
(MM 850/1300 NM) : 100m, seti 400m, seti 1.3 km, seti 2,5 km, seti 5km, seti 10km, seti 20km, seti 40 km, seti 80km
Da Probaju Rezoluciju
Minimum je 0,05 m
Da Probaju Trenutku
128,000
Ravnomjernost
≤Je 0,05 d B/d B
Gubitak Prag
0.01 d B
Gubitak Rezoluciju
0.001 d B
Udaljenost Rezoluciju
0.01 m
Udaljenost Tačnost
Mozda, hvaia! javit(1m+površine udaljenost×3×10 +uzoraka rezoluciju jahića
Za Pohranu Podataka
20000 grupe krivinu
VFL
10m W, seti CW/2 Hz
Interfejs
3 USB portove(Tip Je×2, Seti Tip B×1 jahića
Prikaži
Za 5,6 cm TFT-LCD, Dirljivo ekranu
Baterija
Je 7,4 V/4.4 Ah litijum bateriju , podršku 8 sati kontinuirani radi
Uslova rada
Radi Honorarno:-10℃~+50℃;Skladište Temperatura:-20℃~+70℃;Humitity :≤95%(non-rosa jahića
Dimenzije/Težinu
253×168×73.5 mm je 1,5 kg(uključuju baterija jahića
Pakujem liste
Trake; Adapter; Litijum baterija; FC veza; Kablovsku; Korisnik Vodi; CD; softbag; čišćenje pamuka
PC daljinski pristup i kontrolu funkcije je dostupan, koji podržavaju štampanje posao za mjerenje izvještaj
Test krivulja tipična događaja
Preciznost presuda vlakna greške; uplitanju pominješ i veza terminal;
Precizno merenje test udaljenosti i vlakna za mršavljenje
Ugovoreni dizajn stil,živahan grafički interfejs,lako operaciju i lako analizu raznih događaja
Mjera dužina cijeli vlakna; dužine između dva poena, kao udaljenost, gubitak i slabo koeficijenta itd.
Detaljan opis vlakna za mršavljenje su je distribuciju krivine i događaje
Funkcije
Automatsko Mjerenje Modu : Operatera ne treba da izabereš test udaljenosti i puls širina, tester će automatski sudija dužinu, i izaberi pogodan dinamika dometa kao puls širina da završi posao; čuvanja događaj trag može biti spašava ručno ili automatski koji će biti pogodno za analizu podataka
Više talasnim dužinama Mjerenje Modu : kako da koristi različite valne dužine da izvrši gubitak obračun u jednog vlakna, da možemo birati dupleks talasnim dužinama test iz mode parametar postavke, tester će prekidač talasnim dužinama automatski
Višestruki Tragovi Analiza : Istovremeno prikaži 4 tragove, operateri može porediti tragove i napravimo analizu li oni među tragovi
Online Ispit : Ovo će štititi test instrumente i opreme
Dupleks Operaciju Modu : Čista operacije preko dodira zavjesu ; ili čista operaciju kroz pritiskala tipke
Analizu Podataka :
Spasiti i generator standard trag dosije(.


Glavne karakteristike

:
HNGYWZ
:
HN300B
Max Udaljenost domet:
120 km
vfl:
10mw
Testiranje Talasnu Dužinu:
1310/1550nm
Prikaži:
Za 5,6 CM

Izbor kupca

H. W. OMXD30002 10G-1550NM-40 KM-SM-SFP+
  • Newbie

H. W. OMXD30002 10G-1550NM-40 KM-SM-SFP+

KM 138.00

Dobrodošli See Me Tehnologija Co., LTD Popust za veliko? Više dio brojeve? Citat za BOM? Svih naših proizvoda pružamo godinu dana kvalitet garanciju Za više informacija ili tehničko pitanje, molim vas da kontaktirate See Me službe.

KELUSHI CATV 10mw Aluminija Optičke Vizuelni Krivica Lokator Crveni Laser Kablovsku Tester Testiranje Alat sa 2,5 mm LC/SC/ST/FC Adapter
  • Newbie

KELUSHI CATV 10mw Aluminija Optičke Vizuelni Krivica Lokator Crveni Laser Kablovsku Tester Testiranje Alat sa 2,5 mm LC/SC/ST/FC Adapter

KM 21.75

10m W 10km Optičke Aluminija Vizuelni Krivica Lokator,Vidljiva Test Crvenu Olovku Laser Kablovsku Tester M / VFL+ 2.5 mm LC / SC / ST / FC Mogućnosti : MQW LD optički izvor Operativni modu : CW i ODSJAJ FC, UO ST,LC General interfejs Dugo inspekciju udaljenost Polako izlazna snaga Čvrste i trajna oklop Olovka obrazac dizajn, zgodno za upotrebu i nosiFunkciju : Pronaći vlakna propast, kao što je prelom i savija Neuspjeh uvid u OTDR slijep zoni Vlakana priznanje od glave lice na kraju suočiti Mehaničkog tranzicije trenutku optimizacijomPrijavu : Telekom, CATV projekt POLICAJCI izgradnju i održavanje Optički komponentu proizvodnja i istraživanja Drugi vlakna projektTehnički Parametar : Talasna dužina : 650+ / 10nm Vlakana modu : 2.5 mm Univerzalni Izlazna snaga : 10m W Inspekciju udaljenost : 510 KM Električni izvor : Dva 1.5 V Baterije (NE uključuju) Radnog vremena za baterije : Više od 15 sati Operativni Temperatura : 10 +60 diploma C Skladište Temperatura : 20 +70 diploma C Materijal oklop Učeniklegure Dimenziju : Promjeru 27*168mm Težinu : O 160gFCLC vlakna adapterUbodna gubitak : 0.20 d BParenja izdržljivost : 500Posudu zadržavanje sila : 1~2.5 NBaci test : kap visine 1m,5 kapiOperacija temperatura : 25°c u +70°cPaket su : 1x 10m W vizuelni krivica lokator1x FCLC Vlakna adapter1 X Uzica1 X Vizuelni Krivica Lokator vrećuO plaćanju1...

GW651 Optičke Test i Inspekciju Alat
  • Newbie

GW651 Optičke Test i Inspekciju Alat

KM 720.00

počnikrajOpis : GW651 Optičke Testiranje & Čišćenje Alat uključuje sve neophodne proste alate za optičke testiranje i čišćenje Ovaj alat je koristi za vlakna za mršavljenje su testiranja, vizuelni krivica lociranje, veza inspekciju i čišćenje i sl.Sadržaj : Ne.Ime1Nosi Slučaj 370×265×138mm21.25 mm Jedan klik Optičke Veza Čistiji32.5 mm Jedan klik Optičke Veza Čistiji4Trirupu Optičke Striptizeta, 1.6~3mm jaknu, 600~900um tampon i 250um prevlaka5Crni Marker645162 Tampon Cijev Striptizeta7Kevlar Makaze8VLS810 Vizuelni Laser Izvor, sa 2,5 mm adapter, 10m W9400 X Optičke Inspekciju Mikroskop sa 1.25 mm i 2,5 mm adapterima10Optičke Kasetu Čistiji11FHS2 D02 Optički Laser Izvor, 1310 / 1550nm, 5d Bm mozda, hvaia! javit 3d B, sa MR i FC adapterima12FHP2 A04 Optički Moć Metar, 70~+10d Bm, sa MR i FC adapterima

Slobodna Isporuka 1 Par Elektrode za ShinewayTech OFS-80 OFS-90 Fuziju Spojnicu
  • Newbie

Slobodna Isporuka 1 Par Elektrode za ShinewayTech OFS-80 OFS-90 Fuziju Spojnicu

23.70 KM 22.00

Slobodna Isporuka 1 Par Elektrode za Shineway Tech OFS80 OFS90 Fuziju SpojnicuOpis proizvoda Ovo je jedan par fuziju spojnicu elektrode 100% POTPUNO NOVI ,Napravljeno u Kini Koristiti život za spoj preko 3000 Važećim za Shinway Tech OFS80 OFS90 Fuziju SpojnicuProizvođač Opis Našem zamjena elektrode prošle samo dok kao originalna opremu delovi su zamijeniti ali za pola cijene...

3m (10ft) Del Umrežavanje 470-13411 Kompatibilni 40G QSFP+ da 4x10G SFP+ Pasivno Direktno Zakačiti Bakra Novajliju Kabl
  • Newbie

3m (10ft) Del Umrežavanje 470-13411 Kompatibilni 40G QSFP+ da 4x10G SFP+ Pasivno Direktno Zakačiti Bakra Novajliju Kabl

KM 127.50

Dell Umrežavanje Kompatibilni 47013411 40 G QSFP+ DAC Novajliju Kablovsku (3 metra, pasivno, QSFP+ 4 SFP+, 30 AWG) Proizvod Detalje Del Pravi 47013411 Prodavac Ime LODFIBER Veza Tip QSFP+ 4 SFP+ Max Podatke Stopa 40 Gbps Kablovsku Tip Pasivno Bakra Kabel AWG 30 AWG Kablovsku Dužinu 3m(9.84 ft) Jaknu Materijal PVC(OFNR) Temperatura 0 do 70°C (32 da 158°F) HTSUsklađeni Kod 8544700000 Kvalitet Sertifikat Kvalitet i standardi su temelj LODFIBER...

2m (7ft) Arista Mreža TAKSI-Q-S-2M Kompatibilni 40G QSFP+ da 4x10G SFP+ Pasivno Direktno Zakačiti Bakra Novajliju Kabl
  • Newbie

2m (7ft) Arista Mreža TAKSI-Q-S-2M Kompatibilni 40G QSFP+ da 4x10G SFP+ Pasivno Direktno Zakačiti Bakra Novajliju Kabl

KM 112.50

Arista Mreža TAKSIQS2 M Kompatibilni 40 G QSFP+ DAC Novajliju Kablovsku (2 metra, pasivno, QSFP+ 4 SFP+, 30 AWG)Proizvod Detalje Arista Mreža TAKSIQS2 M Prodavac Ime LODFIBER Veza Tip QSFP+ 4 SFP+ Max Podatke Stopa 40 Gbps Kablovsku Tip Pasivno Bakra Kabel AWG 30 AWG Kablovsku Dužinu 2m(6.56 ft) Jaknu Materijal PVC(OFNR) Temperatura 0 do 70°C (32 da 1470AAWN58°F) Kvalitet Sertifikat Kvalitet i standardi su temelj LODFIBER...

Visokog Kvaliteta Proskit 200X Prilagodljiva Optičke Mikroskop
  • Newbie

Visokog Kvaliteta Proskit 200X Prilagodljiva Optičke Mikroskop

KM 68.97

Visokog Kvaliteta Proskit 200 X Prilagodljiva Optičke MikroskopOvo optičke teleskop, kit čini to jednostavno pogled ST / DCPredkapsuli FDDI, a završava na vlakna prije i poslije ili operacije.ZumaSijalicuBaterijaPojedinac Pakovanje200 X Prilagodljiva2.25 V / JE ZA 0,25AAx2pcsŽulj Karticu

Slobodna Isporuka 1310/1550nm Dvojno Prozor 50/50 Odnos SC/BRODU ABS Kutiju Tip 1x2 FBT Coupler je 1*2 FBT Optičke Razdjelnik
  • Newbie

Slobodna Isporuka 1310/1550nm Dvojno Prozor 50/50 Odnos SC/BRODU ABS Kutiju Tip 1x2 FBT Coupler je 1*2 FBT Optičke Razdjelnik

KM 17.25

Slobodna Isporuka 1310 / 1550nm Dvojno Prozor 50 / 50 Odnos SC / BRODU ABS Kutiju Tip 1x2 FBT Coupler je 1*2 FBT Optičke Razdjelnik KarakteristikeNizak Viška Gubitak Raznim Spoj Odnos Compact VeličinePrijaveHladnokrvni Telekomunikacija CATV Sistema & Fiberoptic Senzori Lokalnih MrežePredstava SpecifikacijeParametar Jedinica Vrijednost Tip DualProzor Coupler(DWC) TriProzor Coupler(TWC) Razreda PP U Operativni talasnu dužinu nm 1310 i 1550 1310,1490 i 1550 Operativni signalu nm 1310 / 1550 mozda, hvaia! javit 40 1310 / 1550 mozda, hvaia! javit 40 i 1490 mozda, hvaia! javit 10 Ubodna gubitak 50 / 50 d B ≤od 3,6 ≤3.8 ≤od 3,6 ≤3.8 izazvalo nepotrebne podjele zavisi od Gubitka d B ≤je 0,15 ≤za 0,2 ≤je 0,15 ≤za 0,2 Temperatura zavisi od Gubitka d B ≤za 0,2 Directivity d B ≥55 Vratiti Gubitak d B ≥55 Operativni Temperatura °C 40~+85 Skladište Temperatura °C 40~+85PLAĆANJE1...

Dell PowerConnect 330-2403 Kompatibilni 10GBASE-LRM SFP+ 1310nm 220 DOM Primopredajnik
  • Newbie

Dell PowerConnect 330-2403 Kompatibilni 10GBASE-LRM SFP+ 1310nm 220 DOM Primopredajnik

KM 59.98

Dell Power Connect 3302403 Kompatibilni 10 GBASELRM SFP+ Primopredajnik (MMF / SMF, 1310nm, 220 / 300 miliona, LC, DOME) Proizvod Detalje Del Pravi 3302403 Prodavac Ime LODFIBER Oblik Tip SFP+ Max Podatke Stopa 10.3125 Gbps talasnu dužinu 1310nm Max Kablovsku Udaljenost* 220 @ MMF / 300m @ SMF Interfejs LC dupleks Optički Komponente FP 1310nm Kablovsku Tip MMF / SMF DOM Podršku Da TX Moć 6.5~0.5 d Bm Prijemnik Osjetljivost Komercijalne Temperatura Domet 0 do 70°C (32 da 158°F) HTSUsklađeni Kod 8517706000 Kvalitet Sertifikat Kvalitet i standardi su temelj LODFIBER...

KELUSHI 20mW Aluminija Optičke Vizuelni Krivica Lokator Crveni Laser Izvor Kablovsku Tester Metara sa 2,5 mm FC/SC/ST/LC Konektor
  • Newbie

KELUSHI 20mW Aluminija Optičke Vizuelni Krivica Lokator Crveni Laser Izvor Kablovsku Tester Metara sa 2,5 mm FC/SC/ST/LC Konektor

KM 26.79

20m W Optičke Aluminija Vizuelni Krivica Lokator za 2.5 mm FC / SC / ST / LC Veza, 20km Domet Crveni Laser Izvor Kablovsku Tester Metar Mogućnosti : MQW LD optički izvor Operativni modu : CW i ODSJAJ FC, UO ST,LC General interfejs Dugo inspekciju udaljenost Polako izlazna snaga Čvrste i trajna shell Olovka obrazac dizajn, zgodno za upotrebu i nositi Funkcije : Pronaći vlakna propast, kao što je prelom i savija Neuspjeh uvid u OTDR slijep zoni Vlakana priznanje od glave lice na kraju suočiti Mehaničkog tranzicije trenutku optimizacijom Prijavu Telekom, CATV projekta PD izgradnju i održavanje Optički komponentu proizvodnja i istraživanja Drugi vlakna projekat Tehničke Parametar : talasna dužina : 650+ / 10nm Vlakana modu : 2.5 mm Univerzalni Izlazne snage : 20m W Inspekciju udaljenost : 1520 KM Električni izvor : Dva 1.5 V Baterije (NE uključuju) Radnog vremena za baterije : Više od 15 sati Operativni Temperatura : 10 +60 diploma C Skladište Temperatura : 20 +70 diploma C Materijal oklop Učeniklegure Dimenziju : Promjeru 27*168mm Težinu : O 160g FCLC vlakna adapter Ubodna gubitak : 0.20 d B Parenja izdržljivost : 500 Posudu zadržavanje sila : 1~2.5 N Baci test : kap visine 1m,5 kapi Operacija temperatura : 25°c u +70°c Paket su : 1x 20mw vizuelni krivica lokator 1x FCLC Vlakna adapter 1 XVisual Krivica lokator torbu 1 X UzicaO plaćanju1...

Slobodna Isporuka SM SX PVC 3mm 30 Metara ST/UPC Optički Kabl ST/UPC-ST/UPC Optičke Patch Vrpcu
  • Newbie

Slobodna Isporuka SM SX PVC 3mm 30 Metara ST/UPC Optički Kabl ST/UPC-ST/UPC Optičke Patch Vrpcu

KM 30.00

Osobine : Nizak ubacim i nazad odraz gubitakDobro exchangeabilityDobro izdržljivostVisoka temperatura stabilnostStandardna Telcordia GR326COREAplikacije.CATVAktivni uređaj prekid;Telekomunikacija mrežaMetroLokalnih MrežaObradu podataka mrežaTest opremuPremisa instalacijuPodrucju MrežaSpecifikacija : Sadržaj Jedan način Multimode PC UPC VOZILOM 62.5 / 125 50 / 125 50 / 125 10 G Ubodna Gubitak Vratiti Gubitak ≥45d B ≥50d B ≥60d B ≥35d B Izdržljivost Operativni Temperatura 40 da +75 40 da +75 Ferrule Rupu Veličine 125.0+1 / 0um, Conentricity : ≤1um 125um,Conectricity : 1≤3um 125.3+1 / 0um, Conentricity : ≤1um 127um,Conectricity : 1≤3um 125.5+1 / 0um, Conentricity : ≤1um 128um,Conectricity : 1≤3um 126.0+1 / 0um, Conentricity : ≤1um1...

KEXINT Optički Kabl Vlakna Patch Vrpcu kablovsku 64 Jezgro UPC BRODU Unitube Kabl
  • Newbie

KEXINT Optički Kabl Vlakna Patch Vrpcu kablovsku 64 Jezgro UPC BRODU Unitube Kabl

403.95 KM 384.00

Hvala što si zainteresovana !Ako ti hitno treba, ili ovom red kontaktirajte nas nakon kolica ILI Masažu nas, mi smo uvek na liniju!možemo da sredimo do brodskih DHL, HITNA pomoć, UPS, FEDEX, TNT, SF EXPRESS, DANAK, POSEBNA LINIJAYW, RUSKI ZRAK, ARAMEX brzo.Dostupan BESPLATAN UZORAK !!Opis : Oklopni otvorenom vlakna patch vrpca je koristi za antenu,i baza daleko prijenos.Optičke patch kabl je vrsta zatvorenom / otvorenom patch vrpcu, izgrađena na LSZH kablovsku sa 7.0 mm promjeru,sa voda blokira aramid priče i UV otporne crni iz jakne.HX proizvodi PUN OKLOPNA patchcord za grubo okoliš,posebno za glodara otpor i ptica otpora.Osobine : Dobro mehanički i okoliša karakteristike;Otporna na vatru karakteristike zahtjeve nadležnih standardima;Mehaničkog karakteristike jaknu zahtjeve nadležnih standardima;Mekan, fleksibilan, voda je blokiran, UV otporna, lako je ležao, a spoj, i sa veliki kapacitet podatkeprijenos;Naći različite potrebe tržišta i klijenata;KEXINT Optički Kabl Vlakna Patch Vrpcu kablovsku 64 Jezgro UPC BRODU Unitube Kabl

Za Cisco Novi SFP-10G-G-SFP 10G SR 300M Primopredajnik modul,
  • Newbie

Za Cisco Novi SFP-10G-G-SFP 10G SR 300M Primopredajnik modul,

KM 52.50

Novi SFP10 GGCisco Kompatibilni SFP 10 G SR 300 M Primopredajnik modulProizvod Uslov : NOVAProizvod Mogućnosti : •.10 Gb / s serijskim optički interfejs skladu da 802.3 ae 10 GBASESR•.850nm VCSEL odašiljač, PIN fotodetektor•.Dupleks LC konektor•.Metala ložu, za donji EMI•.Električni interfejs skladu da SFF8431 specifikacije za 10 gb / s "SFP+"•.2žicu interfejs za upravljanje specifikacije u skladu sa SFF 8472•.Jedan za 3,3 V napajanje•.Operativni temperatura udaljenost : 5°C do 70°CAplikacije.10 GBASEG / SW 10 G EthernetGarancija : Obećavamo sve reklamiraju optički transceivers su potpuno nove sa novim komponente i dijelove i apsolutno je nikad ne koristim stara i renoviran materijala...

Slobodna Isporuka 0.9 mm Čelika Cijev EPON 2x32 Mini Blockless LC/BRODU Veza 2:32 LC BRODU Optičkog PLC Razdjelnik
  • Newbie

Slobodna Isporuka 0.9 mm Čelika Cijev EPON 2x32 Mini Blockless LC/BRODU Veza 2:32 LC BRODU Optičkog PLC Razdjelnik

KM 158.99

Slobodna Isporuka 0.9 mm Čelika Cijev EPON 2x32 Mini Blockless LC / BRODU Veza 2 : 32 LC BRODU Optičkog PLC RazdjelnikKarakteristike*Odlično Mehanički,Male Velicine*High Pouzdanost*Nizak ubodna Gubitak i nizak izazvalo nepotrebne podjele zavisi od gubitka*High kanal računa*Odlično Okoliš Stabilnost i korišćenaPrijave*FTTx Sada(GPON / BPON / EPON)*Kablovske televizije, (CATV)*Lokalnih mreža (LAN)*Test opremu*Pasivno optički mreža(PON)Specifikacije 1 1x N (sa veza) (Broj Kanala) 1×2 1×4 1×8 1×16 1×32 1×64 2×2 2×4 2×8 2×16 2×32 2×64 (Operativni Wavelenth) 1260 da 1650 P Nivou Ubodna Gubitak 4 7.4 10.5 13.7 17 20.3 4.4 7.6 10.8 14.1 17.4 20.7 S Nivo Ubodna Gubitak 4.2 7.6 10.7 14 17.3 20.7 4.6 7.9 11.2 15 18.1 21.7 (Jedinstvenosti) 0.4 0.6 0.8 1 1.2 1.6 0.8 1 1.2 1.5 1.8 2 (PDL) 0.2 0.3 0.3 0.3 0.3 0.5 0.3 0.3 0.3 0.3 0.3 0.5 (Vrati Gubitak) više od 55 (Directivity) više od 55 (Vrsta vlakna) ITU G657 A (Operativni temperatura) 40 da 85 (Pigtail dužina) 0.5 metara ili 1m ili prilagoditiNaručio InformacijePLCS Luku Tip Kablovsku Tip Vlakna Dužinu Veza Tip Paket StilPLC Razdjelnik1*21*41*81*161*321*642*32Drugi NavediteZa 0,25 mm Golim vlaknaVrpca VlaknaVentilator sa 0.9 mm Slobodi Cijev2.0 mm Kabl3.0 mm Kabl0.5 metara1 metar2 metra3 metaraDrugi navediteFC / VOZILOMFC / PCSC / VOZILOMSC / PCST / UPCLC / VOZILOMDrugi NavediteNerđajućeg čelika rukavPlastični Modul19 1 U Rack MountDrugi NaveditePLAĆANJE1...