KONJA Kompatibilni 10GBASE-DWDM ZR SFP+ primopredajnik,10G 80KM C-BEND 1563.86 nm~1528.77 nm SFP+ optički modul

KONJA Kompatibilni 10GBASE-DWDM ZR SFP+ primopredajnik,10G 80KM C-BEND 1563.86 nm~1528.77 nm SFP+ optički modul

KM 818.00
-5 %
KM 861.38

Pristupačnost


10 G 80 KM C-BEND 1563.86 nm~1528.77 nm DWDM SFP+ optički Primopredajnik,compatable sa KONJA opremi
PROIZVOD KARAKTERISTIKE
Dupleks LC konektor
Skladu sa SFP+ MSA
Skladu da 802.3 ae 10 GBASE-ZR
Skladu da SFP+ SFF-8431 i SFF-8432.
Hot-pluggable SFP otisak
Izgradio-u digitalni dijagnostički funkcije
Maksimalna Veza Dužini od 80 km
Jedan napajanje za 3,3 V
Ro HS6 Skladu
Klasi 1 laser proizvod u skladu sa EN 60825-1
Slučaj temperatura udaljenost : -5 da 70 celzijusa
Moć disipaciju
PRIJAVE
10 GBASE-ZR/ZW
80 km 10 G Vlakna Kanalu
10 G Ethernet sa KATIE.
OPIS
U DWDM 10 G SFP 80 KM transceivers uključiti APD diodu i temperatura stabilizovali
DFB-EML odašiljač. Digitalni dijagnostički funkcije su dostupni preko I2 C.Ovo je osmišljen za modul
jedan način vlakna i radi u nominalna talasnoj dužini od 100 GHz ITU Mrežu, C Bend DWDM
Napomena : Molim te, pusti nas da znam koji kanal( CH 17~6 1 ili 1563.86 nm~1528.77 nm) ti treba kada naručujete.
Naša Fabrika
Uvjerenja
Pakujem
Za transceivers,imamo bijelu kutiju za sigle proizvoda i antistaic kutiju za 10~20pcs
Maltene molim vas da pročitate pažljivo
DOSTAVA
1. Mi smo brod roba svih zemalja širom svijeta.
1.1 Mi pružamo slobodna isporuka sa Epacket u Sjedinjenim Državama,paketi bi trebalo biti manje od 2000gram,isporuka vrijeme je za 7-20days.ako vrijednost paket je više od Neće biti optužen poreza.
1.2 U Kini Post Registrovana Zrak Mail je i slobodna isporuka,paketi bi trebalo biti manje od 2000gram, Ovo isporuka način mogu dovesti do glavne zemlje na svijetu,obično isporuku vrijeme je 16~35days,osim za Braizil,to će biti 60~90days.
1.3 međunarodna Izrazi, kao što DHL, HITNA pomoć, Fed Ex, UPS,TNT su slobodni na vaš zahtev,troškovi će biti na kupce račun.Mi ćemo pokušati da nađemo najbolje isporuka putu prema drugoj lokaciji da spasi teretni. Troškove transporta se računaju i odredi paket je težine i veličina.
2. Sve dužnosti i porezi su odgovornost kupca.
3. Da bi se stvari glatko, molim potvrdi tvoju odredište adresu i broj nakon što si napraviti uplatu. Hvala!
4. Ako imaš isporuka zahtjev, molim vas da kontaktirate nas, a mi bi biti srećan da ti udovoljim.
5. Za Braizil mušterije,molim te uključuje PDV-a broj u red informacije,Naređenja možda kasniti ako mi nemamo svoju PDV-a broj.
5. Većina Kupca Kontaktirajte nas Prije nego što Nadmetanje!
GARANTUJEM
Obećavamo sve reklamiraju optički transceivers su potpuno nove sa novim komponente i dijelove i apsolutno je nikad ne koristim stara i renoviran materijala. Sve optički transceivers prošli funkcionalan test i starenja test. Mi pružamo 3 godine garancija za sve optički transceivers od datum isporuke.
Vrati & Povrat
Ako niste zadovoljni sa proizvod(s) ste kupili smo će povrat novca kada stvari poslati nazad.Dat ćemo povrat novca ako stvari su se vratili u njihovo prvobitno stanje.


Glavne karakteristike

Kompatibilni:
HP
:
SFP-10G-ZR-DWDM-KONJA
:
Opmedia

Izbor kupca

Slobodna Isporuka 1310/1550nm Dvojno Prozor 50/50 Odnos SC/BRODU ABS Kutiju Tip 1x2 FBT Coupler je 1*2 FBT Optičke Razdjelnik
  • Newbie

Slobodna Isporuka 1310/1550nm Dvojno Prozor 50/50 Odnos SC/BRODU ABS Kutiju Tip 1x2 FBT Coupler je 1*2 FBT Optičke Razdjelnik

KM 17.25

Slobodna Isporuka 1310 / 1550nm Dvojno Prozor 50 / 50 Odnos SC / BRODU ABS Kutiju Tip 1x2 FBT Coupler je 1*2 FBT Optičke Razdjelnik KarakteristikeNizak Viška Gubitak Raznim Spoj Odnos Compact VeličinePrijaveHladnokrvni Telekomunikacija CATV Sistema & Fiberoptic Senzori Lokalnih MrežePredstava SpecifikacijeParametar Jedinica Vrijednost Tip DualProzor Coupler(DWC) TriProzor Coupler(TWC) Razreda PP U Operativni talasnu dužinu nm 1310 i 1550 1310,1490 i 1550 Operativni signalu nm 1310 / 1550 mozda, hvaia! javit 40 1310 / 1550 mozda, hvaia! javit 40 i 1490 mozda, hvaia! javit 10 Ubodna gubitak 50 / 50 d B ≤od 3,6 ≤3.8 ≤od 3,6 ≤3.8 izazvalo nepotrebne podjele zavisi od Gubitka d B ≤je 0,15 ≤za 0,2 ≤je 0,15 ≤za 0,2 Temperatura zavisi od Gubitka d B ≤za 0,2 Directivity d B ≥55 Vratiti Gubitak d B ≥55 Operativni Temperatura °C 40~+85 Skladište Temperatura °C 40~+85PLAĆANJE1...

Slobodna Isporuka SM SX PVC 3mm 30 Metara ST/UPC Optički Kabl ST/UPC-ST/UPC Optičke Patch Vrpcu
  • Newbie

Slobodna Isporuka SM SX PVC 3mm 30 Metara ST/UPC Optički Kabl ST/UPC-ST/UPC Optičke Patch Vrpcu

KM 30.00

Osobine : Nizak ubacim i nazad odraz gubitakDobro exchangeabilityDobro izdržljivostVisoka temperatura stabilnostStandardna Telcordia GR326COREAplikacije.CATVAktivni uređaj prekid;Telekomunikacija mrežaMetroLokalnih MrežaObradu podataka mrežaTest opremuPremisa instalacijuPodrucju MrežaSpecifikacija : Sadržaj Jedan način Multimode PC UPC VOZILOM 62.5 / 125 50 / 125 50 / 125 10 G Ubodna Gubitak Vratiti Gubitak ≥45d B ≥50d B ≥60d B ≥35d B Izdržljivost Operativni Temperatura 40 da +75 40 da +75 Ferrule Rupu Veličine 125.0+1 / 0um, Conentricity : ≤1um 125um,Conectricity : 1≤3um 125.3+1 / 0um, Conentricity : ≤1um 127um,Conectricity : 1≤3um 125.5+1 / 0um, Conentricity : ≤1um 128um,Conectricity : 1≤3um 126.0+1 / 0um, Conentricity : ≤1um1...

Visokog Kvaliteta Proskit 200X Prilagodljiva Optičke Mikroskop
  • Newbie

Visokog Kvaliteta Proskit 200X Prilagodljiva Optičke Mikroskop

KM 68.97

Visokog Kvaliteta Proskit 200 X Prilagodljiva Optičke MikroskopOvo optičke teleskop, kit čini to jednostavno pogled ST / DCPredkapsuli FDDI, a završava na vlakna prije i poslije ili operacije.ZumaSijalicuBaterijaPojedinac Pakovanje200 X Prilagodljiva2.25 V / JE ZA 0,25AAx2pcsŽulj Karticu

4 kanal ABS kutiju dwdm modul jedan vlakna 4channel DWDM mux demux multiplexer 1m vlakna dužinu sa MR LC FC konektor
  • Newbie

4 kanal ABS kutiju dwdm modul jedan vlakna 4channel DWDM mux demux multiplexer 1m vlakna dužinu sa MR LC FC konektor

KM 183.00

4channel D WDM modul jedan vlakna​OpisDWDM multikanal multiplexer / demultiplexer (Mux / De Mux ) modula su dostupne na ITU kanal raspored 100 GHz Oni pokazuju početni gubitak, temperatura neosjećajnosti zbog i pouzdan nastup u bilo koji sistem na zahtjev.Popravio Mux / De Mux modula ponudu niskobudžetni nivo upravljanja rješenja koje su pogodne za duge staze, metro, i pristup prijavu.KarakteristikePočetni Gubitak UbodnaSrednjoj IzolacijiNizak PDLCompact DizajnPrijaveDWDM SustavPON MrežaCATV VezeOptičkog pojačaloTalasnu dužinu usmjeravanjeSpecifikacijeStavkaJediniceParametreKanal RazmakGHz100 GHZTalasnu Dužinu DometC bend ITU kanalaKanal CentaranmITUKanalach4816Passbandwidthnm≥ + / 0.13Passband Talasd B≤ 0.5Kanal Ubodna Gubitakd B≤1.5≤2.5≤4.8Kanal IZRAZIT Ubodna Gubitakd B≤1.8≤2.8≤5.0Izolacija (pored kanala)d B≥30Izolacija (nonpored kanala)d B≥ 40Izazvalo Nepotrebne Podjele Zavisi Od Gubitkad B≤ Za 0,2Izazvalo Nepotrebne Podjele Mode Disperzijeps≤ Za 0,2Directivityd B≥ 50Gubitcid B≥ 45Optička Moć Rukovanjem W≤ 500Operativni Temperatura Domet0 C5 da 70Skladište Temperatura Domet0 C40 da +85Vlakna TipNASMF28e+Sve specifikacije koje se baziraju na uređaje sa konektor.Naručio informacije ( DWDM204C20110 )ProizvodaFrekvencijuKanalMoudule TipVlaknaTipVlakna DužinuKonektorDWDM50=50 G10=100 G20=200 G4=4 kanalu8=8 kanalu16=16 kanaluM=MUXD=DEMUXO=MUX&DEMUX1=Golim vlakna2=900um3=3.0 mm1=1 milion2=2m0=Niko1=FC / VOZILOM2=FC / PC3=SC / VOZILOM4=SC / PC5=LCKada slike i opisa ne odgovaraju,opis, i naslov su ispravneSlika je samo za preporuku...

D-C151 optičkog vlakna sečenje, bila kliješta makaze nož originalni liniji
  • Newbie

D-C151 optičkog vlakna sečenje, bila kliješta makaze nož originalni liniji

KM 41.28

DC151 optičkim vlaknima, bila redu podijeliti liniju alat kliješta makaze nož originalni liniji PlaćanjeMi radimo samo prihvatiti Alipay isplatu.Dostava* Sva naređenja će biti otpušteni u 1 posao dana od dana isplate.* Molim te, pobrini se da adresu na vaš novac je struja.* Molim vas, dozvolite dovoljno vremena za isporuku i kontaktirajte nas ako ne dobiju tvoj paket u roku od 10 radnih dana.Mi nisi odgovoran za bilo običaj dužnost, ili uvoz poreza.Ostavit ćemo POZITIVAN FEEDBACK nakon primanja isplatu...

Slobodna Isporuka Dvojno Prozor 1310/1550nm 20/80 Odnos ABS Kutiju Tip 1x2 FBT Coupler je 1*2 FBT Optičke Razdjelnik
  • Newbie

Slobodna Isporuka Dvojno Prozor 1310/1550nm 20/80 Odnos ABS Kutiju Tip 1x2 FBT Coupler je 1*2 FBT Optičke Razdjelnik

KM 15.75

Slobodna Isporuka Dvojno Prozor 1310 / 1550nm 20 / 80 Odnos ABS Kutiju Tip 1x2 FBT Coupler je 1*2 FBT Optičke RazdjelnikKarakteristikeNizak Viška Gubitak Raznim Spoj Odnos Compact VeličinePrijaveHladnokrvni Telekomunikacija CATV Sistema & Fiberoptic Senzori Lokalnih MrežePredstava SpecifikacijeParametar Jedinica Vrijednost Tip DualProzor Coupler(DWC) TriProzor Coupler(TWC) Razreda PP U Operativni talasnu dužinu nm 1310 i 1550 1310,1490 i 1550 Operativni signalu nm 1310 / 1550 mozda, hvaia! javit 40 1310 / 1550 mozda, hvaia! javit 40 i 1490 mozda, hvaia! javit 10 Ubodna gubitak 50 / 50 d B ≤od 3,6 ≤3.8 ≤od 3,6 ≤3.8 izazvalo nepotrebne podjele zavisi od Gubitka d B ≤je 0,15 ≤za 0,2 ≤je 0,15 ≤za 0,2 Temperatura zavisi od Gubitka d B ≤za 0,2 Directivity d B ≥55 Vratiti Gubitak d B ≥55 Operativni Temperatura °C 40~+85 Skladište Temperatura °C 40~+85PLAĆANJE1...

KEXINT Optički Kabl Vlakna Patch Vrpcu kablovsku 64 Jezgro UPC BRODU Unitube Kabl
  • Newbie

KEXINT Optički Kabl Vlakna Patch Vrpcu kablovsku 64 Jezgro UPC BRODU Unitube Kabl

403.95 KM 384.00

Hvala što si zainteresovana !Ako ti hitno treba, ili ovom red kontaktirajte nas nakon kolica ILI Masažu nas, mi smo uvek na liniju!možemo da sredimo do brodskih DHL, HITNA pomoć, UPS, FEDEX, TNT, SF EXPRESS, DANAK, POSEBNA LINIJAYW, RUSKI ZRAK, ARAMEX brzo.Dostupan BESPLATAN UZORAK !!Opis : Oklopni otvorenom vlakna patch vrpca je koristi za antenu,i baza daleko prijenos.Optičke patch kabl je vrsta zatvorenom / otvorenom patch vrpcu, izgrađena na LSZH kablovsku sa 7.0 mm promjeru,sa voda blokira aramid priče i UV otporne crni iz jakne.HX proizvodi PUN OKLOPNA patchcord za grubo okoliš,posebno za glodara otpor i ptica otpora.Osobine : Dobro mehanički i okoliša karakteristike;Otporna na vatru karakteristike zahtjeve nadležnih standardima;Mehaničkog karakteristike jaknu zahtjeve nadležnih standardima;Mekan, fleksibilan, voda je blokiran, UV otporna, lako je ležao, a spoj, i sa veliki kapacitet podatkeprijenos;Naći različite potrebe tržišta i klijenata;KEXINT Optički Kabl Vlakna Patch Vrpcu kablovsku 64 Jezgro UPC BRODU Unitube Kabl

3m (10ft) Del Umrežavanje 470-13411 Kompatibilni 40G QSFP+ da 4x10G SFP+ Pasivno Direktno Zakačiti Bakra Novajliju Kabl
  • Newbie

3m (10ft) Del Umrežavanje 470-13411 Kompatibilni 40G QSFP+ da 4x10G SFP+ Pasivno Direktno Zakačiti Bakra Novajliju Kabl

KM 127.50

Dell Umrežavanje Kompatibilni 47013411 40 G QSFP+ DAC Novajliju Kablovsku (3 metra, pasivno, QSFP+ 4 SFP+, 30 AWG) Proizvod Detalje Del Pravi 47013411 Prodavac Ime LODFIBER Veza Tip QSFP+ 4 SFP+ Max Podatke Stopa 40 Gbps Kablovsku Tip Pasivno Bakra Kabel AWG 30 AWG Kablovsku Dužinu 3m(9.84 ft) Jaknu Materijal PVC(OFNR) Temperatura 0 do 70°C (32 da 158°F) HTSUsklađeni Kod 8544700000 Kvalitet Sertifikat Kvalitet i standardi su temelj LODFIBER...

Izvor SPS-43H-KONJA-TDE-EN GPON OLT
  • Newbie

Izvor SPS-43H-KONJA-TDE-EN GPON OLT

KM 23.70

Dobrodošli See Me Tehnologija Co., LTD Popust za veliko? Više dio brojeve? Citat za BOM? Svih naših proizvoda pružamo godinu dana kvalitet garanciju Za više informacija ili tehničko pitanje, molim vas da kontaktirate See Me službe.

1x2 FBT Razdjelnik Modul 50:50 Multimode Optičke Coupler je Kutiju ST/UPC Veza 1meters
  • Newbie

1x2 FBT Razdjelnik Modul 50:50 Multimode Optičke Coupler je Kutiju ST/UPC Veza 1meters

KM 38.98

Osobine : Mali Način UticajŠirom prijavu bendSrednjoj pouzdanAplikacije.Multimode Sistemom KomunikacijeVlakna Senzorski SustavInstrumenataSpecifikacija : ParametreJedinicePNekaTalasnu dužinunm850& 1310&1490& 1550Ubodna gubitak50 / 50d BJe 3,7 / je 3,74.0 / 4.060 / 402.9 / 4.83.2 / 5.170 / 302.1 / 6.22.4 / 6.580 / 201.6 / 8.21.9 / je 8,590 / 101.1 / 11.81.5 / 12.4Gubitcid B40 (50 / 125 Vlakna ) 35 (62.5 / 125 vlakna)Vlakna Tip / na mušterija tražiliRadi Honorarno°C40 ~ +85Privremeno Skladište°C40 ~ +85TDLd B / °C0.002PaketmmGolim Vlakna : Ø3 X540.9 mm slobodi cijevØ3 X602mm ili 3mm kabl100 X12 X8Napomena1 : Testiranje uslova : Površinu Emituje je DOVELA sa 1 kilometar ista vlakna, @sobnoj temperaturi.2 : Policija Sam i R...

Slobodna Isporuka SM SX PVC 3mm 10 Metara SC/BRODU Optički Kabl SC/BRODU-SC/BRODU Optičke Patch Vrpcu
  • Newbie

Slobodna Isporuka SM SX PVC 3mm 10 Metara SC/BRODU Optički Kabl SC/BRODU-SC/BRODU Optičke Patch Vrpcu

KM 19.35

Osobine : Nizak ubacim i nazad odraz gubitakDobro exchangeabilityDobro izdržljivostVisoka temperatura stabilnostiPrijave : CATV; Aktivni uređaj prekid; Telekomunikacija mreža; Policija; Lokalnih Mreže, obrada Podataka mreža, Test opremu; Premisa instalaciju; Podrucju Mreža;Specifikacija : Sadržaj Jedan način Multimode PC UPC VOZILOM 62.5 / 125 50 / 125 50 / 125 10 G Ubodna Gubitak Vratiti Gubitak ≥45d B ≥50d B ≥60d B ≥35d B Izdržljivost Operativni Temperatura 40 da +75 40 da +75 Ferrule Rupu Veličine 125.0+1 / 0um, Conentricity : ≤1um 125um,Conectricity : 1≤3um 125.3+1 / 0um, Conentricity : ≤1um 127um,Conectricity : 1≤3um 125.5+1 / 0um, Conentricity : ≤1um 128um,Conectricity : 1≤3um 126.0+1 / 0um, Conentricity : ≤1umSC / BRODUSC / BRODUSM3.0 mm10 miliona optičke Patch Vrpcu...

1m (3ft) HPE J9281B Kompatibilni 10G SFP+ Pasivno Direktno Zakačiti Bakra Twinax Kabl
  • Newbie

1m (3ft) HPE J9281B Kompatibilni 10G SFP+ Pasivno Direktno Zakačiti Bakra Twinax Kabl

KM 49.50

HPE J9281 B Kompatibilni 10 G SFP+ DAC Twinax Kablovsku (1 metra, pasivno, SFP+ da SFP+, 30 AWG)Proizvod Detalje HPE Pravi J9281 B Prodavac Ime LODFIBER Veza Tip SFP+ da SFP+ Max Podatke Stopa 10 Gbps Kablovsku Tip Pasivno Bakra Kabel AWG 30 AWG Kablovsku Dužinu 1m Jaknu Materijal PVC(OFNR) Temperatura 0 do 70°C (32 da 158°F) HTSUsklađeni Kod 8544700000 Kvalitet Sertifikat Kvalitet i standardi su temelj LODFIBER...

2m (7ft) Arista Mreža TAKSI-Q-S-2M Kompatibilni 40G QSFP+ da 4x10G SFP+ Pasivno Direktno Zakačiti Bakra Novajliju Kabl
  • Newbie

2m (7ft) Arista Mreža TAKSI-Q-S-2M Kompatibilni 40G QSFP+ da 4x10G SFP+ Pasivno Direktno Zakačiti Bakra Novajliju Kabl

KM 112.50

Arista Mreža TAKSIQS2 M Kompatibilni 40 G QSFP+ DAC Novajliju Kablovsku (2 metra, pasivno, QSFP+ 4 SFP+, 30 AWG)Proizvod Detalje Arista Mreža TAKSIQS2 M Prodavac Ime LODFIBER Veza Tip QSFP+ 4 SFP+ Max Podatke Stopa 40 Gbps Kablovsku Tip Pasivno Bakra Kabel AWG 30 AWG Kablovsku Dužinu 2m(6.56 ft) Jaknu Materijal PVC(OFNR) Temperatura 0 do 70°C (32 da 1470AAWN58°F) Kvalitet Sertifikat Kvalitet i standardi su temelj LODFIBER...

Slobodna Isporuka 0.9 mm Čelika Cijev 1x16 Mini SC/BRODU Veza 1:16 16 Luke Optičkog PLC Razdjelnik
  • Newbie

Slobodna Isporuka 0.9 mm Čelika Cijev 1x16 Mini SC/BRODU Veza 1:16 16 Luke Optičkog PLC Razdjelnik

KM 41.33

Slobodna Isporuka 0.9 mm Čelika Cijev 1x16 Mini SC / BRODU Veza 1 : 16 16 Luke Optičkog PLC RazdjelnikKarakteristike*Odlično Mehanički,Male Velicine*High Pouzdanost*Nizak ubodna Gubitak i nizak izazvalo nepotrebne podjele zavisi od gubitka*High kanal računa*Odlično Okoliš Stabilnost i korišćenaPrijave*FTTx Sada(GPON / BPON / EPON)*Kablovske televizije, (CATV)*Lokalnih mreža (LAN)*Test opremu*Pasivno optički mreža(PON)Specifikacije 1 1x N (sa veza) (Broj Kanala) 1×2 1×4 1×8 1×16 1×32 1×64 2×2 2×4 2×8 2×16 2×32 2×64 (Operativni Wavelenth) 1260 da 1650 P Nivou Ubodna Gubitak 4 7.4 10.5 13.7 17 20.3 4.4 7.6 10.8 14.1 17.4 20.7 S Nivo Ubodna Gubitak 4.2 7.6 10.7 14 17.3 20.7 4.6 7.9 11.2 15 18.1 21.7 (Jedinstvenosti) 0.4 0.6 0.8 1 1.2 1.6 0.8 1 1.2 1.5 1.8 2 (PDL) 0.2 0.3 0.3 0.3 0.3 0.5 0.3 0.3 0.3 0.3 0.3 0.5 (Vrati Gubitak) više od 55 (Directivity) više od 55 (Vrsta vlakna) ITU G657 A (Operativni temperatura) 40 da 85 (Pigtail dužina) 1m ili 1,5 m ili prilagoditiNaručio InformacijePLCS Luku Tip Kablovsku Tip Vlakna Dužinu Veza Tip Paket StilPLC Razdjelnik1*21*41*81*161*321*642*32Drugi NavediteZa 0,25 mm Golim vlaknaVrpca VlaknaVentilator sa 0.9 mm Slobodi Cijev2.0 mm Kabl3.0 mm Kabl0.5 metara1 metar2 metra3 metaraDrugi navediteFC / VOZILOMFC / PCSC / VOZILOMSC / PCST / UPCLC / VOZILOMDrugi NavediteNerđajućeg čelika rukavPlastični Modul19 1 U Rack MountDrugi NaveditePLAĆANJE1...

KELUSHI CATV 10mw Aluminija Optičke Vizuelni Krivica Lokator Crveni Laser Kablovsku Tester Testiranje Alat sa 2,5 mm LC/SC/ST/FC Adapter
  • Newbie

KELUSHI CATV 10mw Aluminija Optičke Vizuelni Krivica Lokator Crveni Laser Kablovsku Tester Testiranje Alat sa 2,5 mm LC/SC/ST/FC Adapter

KM 21.75

10m W 10km Optičke Aluminija Vizuelni Krivica Lokator,Vidljiva Test Crvenu Olovku Laser Kablovsku Tester M / VFL+ 2.5 mm LC / SC / ST / FC Mogućnosti : MQW LD optički izvor Operativni modu : CW i ODSJAJ FC, UO ST,LC General interfejs Dugo inspekciju udaljenost Polako izlazna snaga Čvrste i trajna oklop Olovka obrazac dizajn, zgodno za upotrebu i nosiFunkciju : Pronaći vlakna propast, kao što je prelom i savija Neuspjeh uvid u OTDR slijep zoni Vlakana priznanje od glave lice na kraju suočiti Mehaničkog tranzicije trenutku optimizacijomPrijavu : Telekom, CATV projekt POLICAJCI izgradnju i održavanje Optički komponentu proizvodnja i istraživanja Drugi vlakna projektTehnički Parametar : Talasna dužina : 650+ / 10nm Vlakana modu : 2.5 mm Univerzalni Izlazna snaga : 10m W Inspekciju udaljenost : 510 KM Električni izvor : Dva 1.5 V Baterije (NE uključuju) Radnog vremena za baterije : Više od 15 sati Operativni Temperatura : 10 +60 diploma C Skladište Temperatura : 20 +70 diploma C Materijal oklop Učeniklegure Dimenziju : Promjeru 27*168mm Težinu : O 160gFCLC vlakna adapterUbodna gubitak : 0.20 d BParenja izdržljivost : 500Posudu zadržavanje sila : 1~2.5 NBaci test : kap visine 1m,5 kapiOperacija temperatura : 25°c u +70°cPaket su : 1x 10m W vizuelni krivica lokator1x FCLC Vlakna adapter1 X Uzica1 X Vizuelni Krivica Lokator vrećuO plaćanju1...

KELUSHI 20mW Aluminija Optičke Vizuelni Krivica Lokator Crveni Laser Izvor Kablovsku Tester Metara sa 2,5 mm FC/SC/ST/LC Konektor
  • Newbie

KELUSHI 20mW Aluminija Optičke Vizuelni Krivica Lokator Crveni Laser Izvor Kablovsku Tester Metara sa 2,5 mm FC/SC/ST/LC Konektor

KM 26.79

20m W Optičke Aluminija Vizuelni Krivica Lokator za 2.5 mm FC / SC / ST / LC Veza, 20km Domet Crveni Laser Izvor Kablovsku Tester Metar Mogućnosti : MQW LD optički izvor Operativni modu : CW i ODSJAJ FC, UO ST,LC General interfejs Dugo inspekciju udaljenost Polako izlazna snaga Čvrste i trajna shell Olovka obrazac dizajn, zgodno za upotrebu i nositi Funkcije : Pronaći vlakna propast, kao što je prelom i savija Neuspjeh uvid u OTDR slijep zoni Vlakana priznanje od glave lice na kraju suočiti Mehaničkog tranzicije trenutku optimizacijom Prijavu Telekom, CATV projekta PD izgradnju i održavanje Optički komponentu proizvodnja i istraživanja Drugi vlakna projekat Tehničke Parametar : talasna dužina : 650+ / 10nm Vlakana modu : 2.5 mm Univerzalni Izlazne snage : 20m W Inspekciju udaljenost : 1520 KM Električni izvor : Dva 1.5 V Baterije (NE uključuju) Radnog vremena za baterije : Više od 15 sati Operativni Temperatura : 10 +60 diploma C Skladište Temperatura : 20 +70 diploma C Materijal oklop Učeniklegure Dimenziju : Promjeru 27*168mm Težinu : O 160g FCLC vlakna adapter Ubodna gubitak : 0.20 d B Parenja izdržljivost : 500 Posudu zadržavanje sila : 1~2.5 N Baci test : kap visine 1m,5 kapi Operacija temperatura : 25°c u +70°c Paket su : 1x 20mw vizuelni krivica lokator 1x FCLC Vlakna adapter 1 XVisual Krivica lokator torbu 1 X UzicaO plaćanju1...

HTB-1100S 10/100Mbps Optičke Medija Pretvarač Jedan Način Dupleks Vlakna SC luku Pretvarač 25 KM sa Unutrašnje Napajanje
  • Newbie

HTB-1100S 10/100Mbps Optičke Medija Pretvarač Jedan Način Dupleks Vlakna SC luku Pretvarač 25 KM sa Unutrašnje Napajanje

KM 17.18

HTB1100 S 10 / 100 Mbps Optičke Medija Pretvarač Jedan Način Dupleks Vlakna SC luku Pretvarač 25 KM sa Unutrašnje NapajanjeDobrodošli u našu radnjuNaša Meta : Visokog Kvaliteta , Najbolji Službe ,Brzo ReagiratiDobrodošli u Kini tržište,možeš direktno kupi robu iz Kine.Drago mi je što te zanima naša stvari,mi smo profesionalni dobavljač u Kini, nadam se da možemo imati dobar posao ovdje.Radnju obavijest : Kada ti naredim stvari,možeš izabrati bilo predmete iz moje radnje zajedno.Vrhunski kvalitet ; Takmičarski cijena ; Brzo isporuka;Pad isporuka dostupan;Najbolji i Blagovremeno Usluge;100% Zadovoljstvo ;Veliki popust za veliki red.Opis Proizvoda : HTB 1100 S je 10 / 100 M prilagodljiva brzo Ethernet optički primopredajnik...

GW651 Optičke Test i Inspekciju Alat
  • Newbie

GW651 Optičke Test i Inspekciju Alat

KM 720.00

počnikrajOpis : GW651 Optičke Testiranje & Čišćenje Alat uključuje sve neophodne proste alate za optičke testiranje i čišćenje Ovaj alat je koristi za vlakna za mršavljenje su testiranja, vizuelni krivica lociranje, veza inspekciju i čišćenje i sl.Sadržaj : Ne.Ime1Nosi Slučaj 370×265×138mm21.25 mm Jedan klik Optičke Veza Čistiji32.5 mm Jedan klik Optičke Veza Čistiji4Trirupu Optičke Striptizeta, 1.6~3mm jaknu, 600~900um tampon i 250um prevlaka5Crni Marker645162 Tampon Cijev Striptizeta7Kevlar Makaze8VLS810 Vizuelni Laser Izvor, sa 2,5 mm adapter, 10m W9400 X Optičke Inspekciju Mikroskop sa 1.25 mm i 2,5 mm adapterima10Optičke Kasetu Čistiji11FHS2 D02 Optički Laser Izvor, 1310 / 1550nm, 5d Bm mozda, hvaia! javit 3d B, sa MR i FC adapterima12FHP2 A04 Optički Moć Metar, 70~+10d Bm, sa MR i FC adapterima